Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
X
 
WERSJA PODSTAWOWA
WERSJA DLA NIEDOWIDZĄCYCH
Język:
Polish English French German
 
Miejski Zakład Komunikacji
w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
 
 
 
 
Sonda

Jak ocenia Pani/Pan swoje bezpieczeństwo podczas podróży autobusami i tramwajami Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.?

Newsletter
Serwis MZK odwiedziło: 192117

Wyszukiwarka połączeń "Jak dojadę?"

Z przyjemnością informujemy, że od dziś można planować podróże komunikacją miejską w Gorzowie Wielkopolskim za pomocą jakdojade.pl (wersja mobilna m.jakdojade.pl). City-nav zawarło z Miejskim Zakładem Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. porozumienie o współpracy, na podstawie którego rozkłady MZK będą systematyczne eksportowane do systemu.

Dzięki temu pasażerowie wreszcie będą mogli planować podróże komunikacją miejską – za pomocą jakdojade.pl we wszystkich wersjach. Serwis jakdojade.pl, podając informacje o trasie przejazdu z wykorzystaniem transportu publicznego, bierze pod uwagę prowadzone roboty drogowe, remonty, rozkłady linii specjalnych, a także uwzględnia trasy piesze, co pozwala omijać przeszkody, które wydłużają czas podróży komunikacją miejską. Oblicza też czas przejazdu i koszty biletów.

 
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością